KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13803230
nr 1380 3230
Harald Lindberg
(1901-1976), Sverige
Akvarell, "Vår, Skogstibble. Signerad. Motivet: 13x16, yttermått inklusive ram: 27x29 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 22 februari 2021
kl 20:28:13
100 kr
350 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
Harald Lindberg
Läs mer om Harald Lindberg